Dyceast Posted June 23, 2006 Report Share Posted June 23, 2006 Weekly or monthly?Honestly man. If i ever lose my job, im gonna be stuffed on mainting to keep buying the foods i have weekly.I know I atleast spend about 100+ a week on just food for myself.. :? Blood healthy eating is expensive. :evil: Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
deegee Posted June 23, 2006 Report Share Posted June 23, 2006 Hard to tell as each week is different and I try to get in bulk, but somewhere around 150 I would say Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
CutTaBits Posted June 23, 2006 Report Share Posted June 23, 2006 I spend $70 a week on tuna, so all up probably $200 maybe more Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.